biruchiyart.com.ua


  • some text


 Андрій Єрмоленко

ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ

 

З 28 листопада по 18 грудня 2022 року в Запорізькому Туристичному Інформаційному Центрі працює персональна виставка Андрія Єрмоленка в проєкті "Плакати Воєнного Часу".
 
Роботи автора можна побачити на фасаді ТІЦ, конструкції на проспекті Маяковського та рекламних кубах по місту.
 
Андрій Єрмоленко — український художник, ілюстратор, графічний дизайнер, артдиректор журналу "Український тиждень", член артгрупи «Союз Вольних Художників». Народився 1974 року в Києві. Закінчив Київський державний університет ім. Шевченка, хімік за фахом.
 
Автор відомий за серіями робіт «MAMA-ANARHIYA», «Жлобологія», «Шевченкініана», «Зоряна Україна» та іншими. Створив неофіційні логотипи найбільших міст України в рамках проєкту «United Colours of Ukraine» для українського бренду Chapaev Street.
 
"Разом з іншими вітчизняними митцями, Андрій Єрмоленко заснував нову течію в українському мистецтві – жлоб-арт, є одним із найяскравіших її представників. Як повідомляє "Вікіпедія", жлоб-арт виник в середині 2000-х років, як реакція на засилля жлобства, як соціально значущої поведінки в українському суспільстві. Це сатиричний напрям у мистецтві.
Для запорізьких глядачів Андрій підготував дві серії робіт. Про це повідомили у департаменті культури і туризму Запорізької міської ради.
 
- Ми познайомились з Андрієм Єрмоленко у Женеві, у 2015 році, де брали участь в антивоєнній виставці, - повідомив у "Фейсбук" президент ГО «Спілка Дослідників Сучасного Мистецтва», комісар міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY Геннадій Козуб (Запоріжжя-Київ). - І ось зараз, в такі важкі часи випробувань, покажемо в рідному Запоріжжі роботи Андрія."  - за метеріалами Світлани Олейнік 
 

Туристичний Інформаційний Центр Запоріжжя
проспект Соборний, 151, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000