biruchiyart.com.ua


  • some text

 ОЛЕГ ХАРЧ

"ЕВАКУАЦІЯ"

Перша виставка всередині Туристичного інформаційного центру Запоріжжя та Сучасного хабу Запоріжжя з початку вторгення росії на територію України 24 лютого 2022 року!!

Відкриваємо експозицію «Евакуація» сучасного українського художника Олега Харча. 

Про свої твори автор розкаже сам, адже завітає до Запоріжжя!

Дякуємо Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради за допомогу та довіру в організації важливої події для міста-героя.

Олег Харч - представник фігуративного, постконцептуального, наївного мистецтва.

Працює у різних форматах: від паперових колажів і традиційного живопису до вуличних проєктів, інсталяцій, перформансів і діджитал-мистецтва.

Його роботи експонувалися на понад 45 колективних і персональних виставках в Україні та світі, а ще прикрашають приватні колекції України, Канади, Ізраїлю, Італії, Болгарії, США, Німеччини, Норвегії, Узбекистану.

Всі 50 презентованих робіт - оригінали, створені під час повномасштабного вторгнення та відправлені до Запоріжжя. Вони обʼєднані спільною ідеєю та хронологією оповіді.
 
Важлива інформація: під час оголошення повітряної тривоги приміщення ТІЦ закривається та відкриється після відбою. Ви можете пройти у найближче укриття або скористатися іншими - перелік є в залі.

Чекаємо на всіх!

Відкриття відбудеться 13 квітня о 15:00 
 
Туристичний Інформаційний Центр Запоріжжя
проспект Соборний, 151, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000